Tallinna RSK karikasarja Laste Ringi III etapil olid parimad Ketlin Ramjalg ja Olga Kopõtova

Kui laupäeval kostitas Pallaadium Cupi Veskimetsas külm meretuul, siis pühapäeva hommikuks oli ilm traditsiooniliselt ilusaks muutunud ja algas Tallinna RSK karikasarja Laste III etapp.

Seekord asusid esimesena võistlustulle ratsanikud, kel tasemeks veel 75 cm. Parkuuriks tõusva raskusega parkuur 10 takistusega kiirusele, jokkeriga ja ümberhüpetele. Parkuuri esimesed 2 takistust olid tõesti kavaletistki madalamad, aga parkuuri lõpus oli vaja ikka sooritada ka 75 cm hüppeid.

Lapsed olid seekord eriti tulbid ja ümberhüpetele said 16 võistluspaari 29st.

Parimaks osutus Ketlin Ramjalg hobusel Printsessa, teiseks kappas My Relander ponil Schecki II ning kolmandana lõpetas Nora Kurik ponil Wiking.

Samas parkuuris võisteldi ka avatud arvestuses, mille võitis taaskord Ketlin Ramjalg Printsessal jättes teiseks Triin Kiipsaare Laural ja kolmandaks Lars Uusi Vita Valerel.

Päeva teine parkuur toimus kahefaasilisena kõrgusel 90 cm. Selle parkuuri seadis rajameister Ain Unt üles juba tehnilisemana ja ainukese puhta sooritusega mõlemas faasis lõpetas Olga Kopõtova hobusel Bon Aqua (foto Külli Tedre). Ühtlasi tõi see hea sõit neile ka parkuuri võidu, teiseks jäi Enelin Räni Izmailil ning kolmandaks Liis-Marii Hõbemets Praideril.

Sama parkuuri avatud arvestuse võidu võttis Triin Kiipsaar Laural, teiseks sõitis Kaia Siitan Otto Osbornil ning kolmandaks Kadi Kokla Caramial. Need kolm avatud arvestuse võistluspaari olid ka ainsad, kes suutsid mõlemad faasid läbida vigadeta.

Päeva lõpetas 105 cm takistustega sõit ümberhüpetele. Kuna rada oli päris tehniline, siis puhtaid sooritusi oli ainult üks ning seega ümberhüppeid ei toimunudki. Sõidu võitsid Pille Pajulaid ja Tocata. Teiseks jäid Kadi Kokla ja Caramia ning kolmandaks Kristiin Jaanimets ja Thoth.

Tallinna RSK karikasarja Harrastajate III etapp toimub 13. juunil 2010 Veskimetsa Ratsakeskuses. Sama etapi raames saavad mõõtu võtta esimest hooaega võistlevad ratsanikud ja hobused kõrgusel 50-60 cm, samuti toimuvad lisaks harrastajate sõitudele ka avatud arvestusega sõidud kõrgusel 70 cm, 90 cm ja 105 cm