Talvehobuste fotokonkursi võitis Liis Ira foto lumes kepsutavast varsast

Hobumaailma kolmanda fotokonkursi "Talvehobused" võita on selgunud – selleks on Liis Ira foto pealkirjaga "Minu esimene lumi".

Sedapuhku saabus konkursile päris palju töid, üle 125 foto. Osalejaid oli nii vanu kui uusi, kuid kindlasti tulb tõdeda, et tase on läinud paremaks. Kindlasti on siin veidike "süüdi" ka meid tänavu tabanud fantastiline talv, mida on ju lausa lust pildistada.

Valiku tegemine oli seekord isegi raskem kui tavaliselt, sest häid töid oli palju. Suurendasime kõvasti ka žüriiliikmete arvu, kaasates rohkem inimesi väljaspool hobundust. Siiski oli võidutöö teistest veidi üle ja leidis märkimisväärset mainimist peaaegu kõigi žüriiliikmete poolt.

Võidufotot kirjeldati kui fotot, milles on kõik vajalik olemas – see haakub teemaga suurepäraselt, on tehniliselt heal tasemel, hästi tabatud ning pealkiri on pildiga korralikus ja mõnusas kooskõlas. Pildist õhkab emotsiooni ja talverõõmu. Samuti ei ole motiiv liiga tavaline või kulunud.

Samas ei jäänud maha ka paljud teised fotod ja rebimine oli tihe. Avaldame žürii lemmikuid ja ka muidu ilusaid kaadreid kindlasti uuel nädalal hobumaailma galeriis. Zürii tänab osalejaid väga meeldivate emotsioonide eest ning kuulutab varsti vastavalt gallupile välja uue konkursi.

Õnnitleme võitjat ning võtame ühendust. Soovime kõigile pildistamisrõõmu, tänavused ilmad ja hobused ise ju tõesti soosivad seda kõike!