Talverõõmud jätkusid Veskimetsas

Täna jätkusid Veskimetsas Talverõõmud Takistussõidus. Kavas oli kolm parkuuri, neist esimene ERLi Talvise Takistussõidu Karikasarja noorte klass, milles saatis suurim edu Kätlin Sehverit. Päeva põhisõidu 140 cm kõrgusel võitis Gunnar Klettenberg.

Hommikut alustasid noored ratsanikud, kes võistlesid ratsaliidu karikasarja kolmandat etappi kõrgusel 125 cm. Kahevoorulises takistussõidus kiirusele startis vaid 7 ratsanikku, kes kõik pääsesid teise vooru, mille ainsana läbis vigadeta Kätlin Sehver oma ilusal täkul Lord Leo.

Teises parkuuris jäi takistuste kõrgus samaks, kuid võisteldi avatud klassis. Korralikus konkurentsis osutus parimaks Kairi Dräbtsinskaja hobusel Preston.

140 cm kõrguse Konteki auhindadele toimunud GP peavõit läks Gunnar Klettenbergile, kes oli võistlusele kaasa võtnud tõelise hobuste armee. Kui esikoha võttis ta hobusel Agadez, siis Ulrike R’i, Bingo ja Novestaga broneeris ta lõpp-protokollis kohad neljast kuuendani. Ilusa sõiduga jõudis teisele kohale Andres Treve hobusel Ra. Kolmandaks sõitsid end Andres Kallaste ja Opaal.

Peaproov on sedapuhku tehtud ning kohtumiseni Saku Suurhallis!