Talverõõmud Takistussõidus meelditasid taas ligi hulgaliselt võistlejaid

Märtsikuu tavaliselt ilma talverõõmudeta ei möödu. Niitväljal peetigi sedapuhku traditsioonilised Talverõõmud Takistussõidus 24.-25. märtsil. Kaks esikohta läks Paul Argusele, põhisõidu võitsid Sehver ja Lord Leu.

Võistluse avaparkuuriks oli puhtusele ja kiirusele peetav 85 cm, kus esikoha saavutas kodutalli sportlane Veronika Meriküll Ermisel.

Algselt handicapiga planeeritud avatud klassi sõit kõrgusel 110/120 cm osutus nii populaarseks, et korraldajad olid sunnitud paar päeva varem võtma vastu muudatusotsuse ning tegema kaks eraldi parkuuri. 110 cm kõrguses, kus startis 38 paari, tegi parima soorituse Heiki Vatsel (KRT) Castellol. 120 cm võit läks 29 sportlase konkurentsis Paul Argusele (Tondi) hobusel Peak A Boo ex Zarissa G.

Juuniorid, harrastajad ning 4-5a. hobused startisid handicapiga parkuuris kõrgusel 90/100 cm. Parimaks ostus KRT klubi sportlane Maria-Johanna Reinstein Saffiereah’l. Võistlustules oli siin 44 paari.

Paul Argusele läks ka 120 cm kõrguse puhtusele ja kiirusele peetud parkuuri võit, sedapuhku kiirel Stacandral. Osales 37 paari.

Konteki auhindadele toimunud põhisõidu kõrgusel 130 cm võitsid Kätlin Sehver (Ruila Tall) ja Lord Leu, kellele järgnes ümberhüpped samuti vigadeta sõitnud Siim Sinijärv (ESHKS) hobustel Zidante P ning Velvet. Sehveril oli ümberhüpeteks valmistudes tegemist küll, kuna ta pääses sinna ka oma teisel hobusel Utinka S, läbides samuti ümberhüpped veatult, kuid neljandat kohta väärt ajaga. Kokku startis 26 võistluspaari, kellest ümberhüpetele pääses 10.

Võistluse tulemused leiate kalendrist: http://hobumaailm.ee/index.php?page=37&m=3&y=2012&id=791