Talvise Ponikarika neljas etapp peeti Koordi tallides

Sel nädalavahetusel jätkus Eesti Ratsaspordi Liidu Talvine Ponikarikas takistussõidus neljanda etapiga Järvamaal Koordi tallides. Kavas olid karikasarjale tavapärased kolm võistlusklassi.

Kõrgeima arvestuste takistused ulatusid seekord 95 cm-ni. Kahefaasilise parkuuri parima tulemuse sõitsid välja Birgit Kreitsberg (Simon) ja Dashikato. Viimastest jäid veidi rohkem kui sekundiga maha teise koha saavutanud Pille-Riin Reinaus (Märjamaa) ja Onslow ning ligi kolm sekundit aeglasemad olnud Anna-Liisa Raudsepp (Järvamaa) ja Tas-Waps.

80 cm tasemel, mis traditsiooniliselt osavõturohkeim, tulid Järvamaal võitjateks Õnneleid Selge (Simon) ja Wiking jättes teiseks ning kolmandaks klubikaaslased Kärt Kaali ja Erika Edingi. Kärt võistles samuti Wikingil, Erika ponil Dolores. Madalaima taseme kaks esimest kohta kuulusid sarnaselt 80 cm tasemega ühele ponile, kelleks seekord oli Tarson. Esikoha saavutas Georg Koppel, teise Maria Johanna Reinstein. Mõlemad sportlased kuuluvad ratsaklubi KRT ridadesse. Kolmanda koha saavutas madalaimal tasemel Järvamaa klubi neiu Kai Lassi ponil Bambi.

Talvise Ponikarika viimane viies etapp on kavas juba algava nädala laupäeval Perila tallides. Suur finaal toimub 16. aprillil Ruilas, Väike finaal 22.-23. aprillil Tondil.