Täna algas Perila Summer Show ja Noorhobuste Tšempionaat takistussõidus

NHT 2020 parim 6-aastane hobune Ciorana TT ja Renek Rosenberg

Täna, neljapäeval 29. juulil sai hoo sisse Perila Summer Show. Võistluse raames toimub laupäeval ja pühapäeval Noorhobuste ja -ponide tšempionaat, mille käigus selgitatakse välja 4, 5 ja 6-aastaste takistussõiduhobuste ja -ponide Eesti tšempionid 2021.

Võistlustulle astub rekordilised 91 hobust (vanuseklasside kaupa: 41-24-26) ja 26 poni (vanuseklasside kaupa:10-10-6). Mõlemad tšempionaadipäevad algavad ponide parkuuridega ja jätkuvad hobustega.

4-ja 5-aastased hobused on saanud tšempionaadiks harjutada ESHKS noorhobuste sarja raames. On väga põnev näha kas tšempionitiitlid võtavad sarjas oma vanuseklassi võitnud 4-aastane Salton Andres Zirgiga ja 5-aastane Verdict Urmas Raagiga või tuleb üllatusi. Kuueaastaste klassis on kindlasti favoriitide hulgas eelmisel aastal 5-a. tšempioniks tulnud Kristallo Hanno Ellermanniga aga ka teised mullused esiotsa hobused –  võimas ESHKS tunnustatud täkk Pronto vd Maltahoeve ja juba mitmeid järglasi saanud täkk Bogeyman.

Pühapäevastest finaalsõitudest, kus tšempionid selguvad ümberhüpetel on võimalik osa saada otseülekande vahendusel nii estsporthorse.ee ja hobumaailm.ee lehel, lisatriim jookseb ka ClipMyHorse TV-s. Aga kindlasti on emotsioonid ehedamad ise kohal olles! Avatud on kohvik ja mitmeid  ratsavarustusega kauplejaid – Eggersman store, käsitöö kannused AlfaEquusilt,  CWD sadulate müük ja passimine ning ratsavarustuse kirbuturg.  Kõik sporthobusekasvatajad on oodatud läbi astuma ESHKS telgist, et jagada rõõmu ja kurta muresid. Parimatele kasvatajatele on välja pandud meened ning loodame kuulda põnevaid intervjuusid võitjatega.

Ära maga maha aasta kõige lahedamat võistlust ja tule noortele hobustele kaasaelama!