Täna algavad koolisõidu Euroopa Meistrivõistlused, kus stardib ka Grete Barake

Täna algavad koolisõidu Euroopa Meistrivõistlused Hollandi suuruselt teises ja Euroopa suurima sadamaga linnas Rotterdamis. Pärast eilset veterinaarülevaatust on selge, et Grete Barake peaks hobusel O. Hot Chocolate võistlusel startima.

Võistlus avatakse täna GP sõiduga, mille raames selgitatakse nii individuaalsed kui võistkondlikud medalistid. Stardis on muljetavaldav nimekiri hetkel maailma parimaist koolisõidupaaridest. Võistkonnasõidus stardib 16 tiimi, individuaalselt võistleb GP tasemel 65 paari, sealhulgas meie Grete ja Chocolate, kes stardivad juba viiendana. Et võistlejaid on palju, toimub võistlus kahes osas, millest teine peetakse neljapäeval, mil selgub lõplik paremusjärjestus.

GP Special leiab aset laupäeval ning muusikaline vabakava pühapäeval. Võistlusi toimub viie päeva jooksul mõistagi muidki, seda erineval tasemel nii noortele, juunioridele kui ka avatud klassile. Üritusega ühes avatakse ka täiesti uus ehitis, millesse mahub suur tribüün, kontoriruumid, majutustoad, konverentsikeskus jpm.

Hobumaailm püüab teid toimuvaga kursis hoida, kuid võite seda ka ise teha võistluse kodulehe kaudu: http://www.ecdressage2011.com/