Täna hommikul alustasid Caen`is takistussõitjad ja voltižeerijad

Maailma Ratsaspordi Mängud Prantsusmaal Caen`is jätkuvad, täna teevad oma esimesed etteasted takistussõitjad ning voltižeerijad. Arvestades alade populaarsust keskendub Hobumaailm enam takistussõidule, kuid ei jäta kajastamata ka voltižeerimist.

Takistussõitjatel on täna kavas esimene kvalifikatsioon, kus sõidetakse Tabel C põhimõttel kõrgusel 150 cm. Teiseks osavõistluseks konverteeritakse ajaline mahajäämus karistuspunktideks moel, et sekundid jagatakse kahega. Starti asub 153 sportlast, kes võistlevad kahes grupis. Tänaseid lõpptulemusi on oodata Eesti aja järgi kell 19 ja 20 vahel.

Eesti takistussõitjatele meil kahjuks kaasa elada võimalik ei ole, küll on lähematest naabritest koondisega välja Soome, Lätit esindab Kristaps Neretnieks, Leedut Valdemaras Žukauskas. Kolmeliikmeline koondis on väljas ka Venemaalt. Soome koondisesse kuuluvad Jessica Timgren, Satu Liukkonen, Maiju Mallat ja Anna-Julia Kontio, Venemaalt on väljas Vladimir Beletsky, Mihail Safronov ning Natalia Simonia.

Meie ennustusi, kellel millised võimalused, saate lugeda pikemast artiklist aadressil http://www.hobumaailm.ee/?page=4&m=8&y=2014&id=247