Täna ja homme saab veel registreeruda tippkoolisõitja kliinikule Toominga Tallis!

Toominga Tallis toimub 22. novembril koolisõidukliinik tuntud Soome koolisõitja ja treeneri Heidi Svanborg-Lodmaniga.Hobusega osalemiseks palun võtta kiiresti ühendust Kaja Traageliga (kaja@toomingatall.ee) hiljemalt 18 novembriks. Kohtade arv on piiratud.

Heidi on olnud 15 aastat Kyra Kyrklundi õpilane ja kuulunud Soome rahvuskoondisesse ligikaudu 20 aastat. Ta on treeninud näiteks Herbert Rehbein´i, Jürgen Kosheli´ ja Hubertus Schmidt´i käe all. Heidi on toonud mitmel korral Soome ka tuntud noorhobuste treeneri Ulf Mölleri, kes on tulnud mitmel korral noorhobuste maailmameistriks.

Heidi on ise võistelnud paljudel tiitlivõistlustel juunioride klassist seenioride klassini. Arvukalt medaleid on tal Soome meistrivõistlustelt (15). Põhjamaade meistrivõistlustelt on saavutatud 6 kulda, 3 hõbedat ja 1 pronksmedal. Euroopa noorte meistrivõistlustelt on võidetud hõbemedal ning võistkondlikult hõbe- ja pronksmedal. Ta on osalenud ka MM-il ja OM-il Sidneys 2004. Heidit on tulemuste eest autasustatud Soome meisterratsutaja kuldmärgiga. Juba mitmeid aastaid on Heidi tegev ka Soome Ratsaspordi Liidu treenerina.

Kliiniku algus on planeeritud kell 10.00, ajakava pannakse kokku vastavalt hobustega osalejate arvule. Kliinikusse ootame sportlasi oma võistlus- või noorhobustel ning kindlasti ka ohtralt vaatajaid-kuulajaid sportlaste, treenerite, kohtunike ja teiste koolisõiduhuviliste näol!

Hinnad:

Treening 1-le inimesele 30 min – 500 EEK

Treening 2-le inimesele 40 min – kumbki 350 EEK.

Treeningute vaatamine ja kuulamine 50 EEK.

Hobustega osalejatel toimub eelnevalt tasumine Toominga Talli pangaarvele esitatud arve alusel. Pealtvaatajad saavad tasuda ka kohapeal.

Palun eelnevalt kindlasti teada anda, kui soovite boksikohti – seda on võimalik korraldada.

Vaata lähemalt ka www.toomingatall.ee

Kohtumiseni Toominga Tallis!

Eva-Maria Vint-Warmington

ERL Koolisõidu manager

Eva-Maria Vint-Warmington