Täna lõpeb ülesandmine Ruila Kevadele

Traditsiooniks kujunenud Ruila rahvusvaheline kevadvõistlus on lähenemas ning täna on sportlastel viimane võimalus läbi ERL-i keskkonna ratsanet.ee võistlusele registreeruda.

Möödunud hooaegadel kahel nädalavahetusel peetud Ruila Kevadtuur on tänavu kavas nimetuse Ruila Kevad all ning toimub ühel nädalavahetusel. Korraldajate sõnul on võistluse lühenemine tingitud põhiliselt asjaolust, et samal ajal Venemaal toimuvad suuremate auhinnarahadega võistlused tõmbavad mitmed Baltikumi takistussõitjad Ruilast eemale, mis jätab arvestatava jälje startide arvule. Moskva lähistel Konakovos toimub Ruilaga samal nädalal CSI3* ning järgneval nädalal CSI4* tasemega võistlus.

Sarnaselt möödunud hooaegadega saab Ruilas toimuma CSI1* tasemega võistlus, millele lisanduvad rahvusvaheline võistlus noortele hobustele CSIYH1* ning juunioritele CSIJ-A. Igal võistluspäeval on neli rahvusvahelist parkuuri, CSI1* tasemel suur ja väike ring, teisetes klassides igal päeval üks sõit. Lisaks toimub samal ajal rahvuslik võistlus viieaastastele hobustele.

Ruila Kevade juhendiga saate tutvuda aadressil https://ratsanet.ee/events/59?locale=et