Tänavune Global Champions Tour saab avalöögi sel nädalavahetusel Madriidis

Takistussõidu idividiuaalne eliitsari Global Champions Tour 2013 avatakse homme esimese etapiga Hispaania pealinnas Madriidis. Kohal on kogu maailma takistussõidu koorekiht eesotsas tuuri kahekordse võitja Edwina Tops-Alexander`ga.

Tänavune Global Champions Tour saab alguse etapiga Madriidis, mis toimub 3.-5. maini. Madriid on teatavasti Tokio ja Istanbuli kõrval kolmas kandidaatlinn 2020.a. olümpiamängude korraldajaks ning GCT etapp peetakse potensiaalses olümpiabaasis Club de Campo de Villa Madrid.

Tänavusele GCT hooajale on plaanitud 12 CSI5* tasemel etappi ja finaal, mis toimub 21.-23. Novembril Kataris Dohas. Madriidile järgnevad etapid Saksamaal 9.-12. Mai Hamburgis ning 17.-20. Mai Wiesbadenis, seejärel 6.-9. Juunil Londonis, 13.-15. Juuni Prantsusmaal Cannes, 27.-29. Juuni Monaco Monte Carlos, 4.-6. Juuli Portugali Estorilis, 19.-21. Juuli Prantsusmaal Chantilly`s, 16.-18. Augustil Madalmaades Valkenswaardis, 12.-14. Septembril Šveitsis Lausannes, 19.-22. Septembril Austria pealinnas Viinis ning 4.-6. Oktoobril Hiina suurlinnas Shanghais.

Sel aastal on eliittuur leidnud omale nimisponsori, milleks on FEI peasponsorinagi firgureeriv ajlooline Šveitsi kellafirma Longines, mistõttu tuuri täpseks nimetuseks on tänavu Longines Global Champions Tour.

Global Champions Touri kohta saate rohkem informatsiooni tuuri koduleheküljelt www.globalchampionstour.com .