Tänavune Ruila Kevadtuur alustab juba homme

Neljandat aastat järjest saab toimuma Ruila Kevadtuur, mis on ilmselgelt leidnud olulise koha meie ja naabrite takistussõitjate ning ratsaspordisõprade võistluskalendris. Tänavusel võistlusel osalevad kuue riigi sportlased.

Ruila Kevadtuuril võisteldakse kahel järjestikusel nädalavahetusel, avalöök antakse homme, reedel 24. mail. Kui esimesel nädalavahetusel võisteldakse kolmel, siis teisel nädalavahetusel neljal järjestikusel päeval. Liskas CSI1* tasemega võistluse suurele ja väikesele ringile on kavas rahvusvahelised parkuurid 6 ja 7 aastastele hobustele ning juunioritele. Teisel nädalavahetusel lisanduvad rahvuslikul tasemel viieaastased hobused. Mõlema nädalavahetuse Grand Prix kõrguseks on 140 cm.

Esimesele nädalavahetusele on ülesandmise teinud sportlased Eestist, Lätist, Leedust, Valgevenest, Venemaalt ja Soomest. Osalevaid sportlasi on 74, hobuseid 138. Nagu alati, võivad need numbrid viimasel hetkel muutuda, kuid võistlejate suurusjärk on siiski aimatav.

Hobumaailm loodab, et meid ootavad ees põnevad päevad ning kutsub omaltki poolt kõiki takistussõidusõpru kahel järgneval nädalavahetusel Ruilasse. Need, kel Ruilasse ei ole mahti tulla, saavad ülevaateid loomulikult ka meie portaali vahendusel.