Tänavuse Perila Summer Show peategijaks kujunes ilm

Eile ja üleeile peeti Perilas tänavune Summer Show, millele andsid paraku oma näo ägedad hoovihmad, mis alandasid oluliselt planeeritud startide arvu. Võistlus sai ilma kiuste siiski peetud ja auhinnad jagatud, startide arvgi küündis vaatamata langusele üle 400.

Perila Summer Show raames toimunud ERL-i Suvise Ponikarika tulemusi kajastasime juba laupäevases uudises, täna heidame eilsetele võistlusaladele. Põhialaks oli Perilas plaanitud kahevooruline 140 cm kõrguste takistustega sõit, kus kahjuks osales vaid neli sportlast. Palju loobumisi oli ilmastiku tõttu. Kaks vooru läbis ainukesena puhtalt Paul Argus (Tondi) hobusel Peak a Boo. Teise koha esimeses voorus kogutud nelja karistuspunkti ja teise vooru kiireima ajaga teenisid Heiki Vatsel (KRT) ja Vanco Z, kolmas koht kuulus Kairi Dräbtsinskajale (Viljandimaa) hobusel Peron. Tulemuse said kirja veel Elis Nõgel (Viljandimaa) ja Aristokraat.

Põhialale eelnes ponide kuue takistuse sõit, kus esikohta jäid jagama kolmandad ümberhüpped puhtalt läbinud My Relander (Ruila Tall) jponidel Schecki II ja Vincent ning Teele Kaal (Simon) ja Polsbury Pirelli.Kahefaasilise 120 cm esikolmikusse jõudisd Katri Varikmaa (Ruila Tall) ja Coco Chanel, Paul Argus ja Bad Boy ning Liisa Roasto (Viljandimaa) ja Alžiir. Kahefaasiline oli ka 110 cm kõrguste takistustega sõit, mille võitis Andreas Lootus (ESHKS) hobusel Laszlo, kellele järgnesid 120 võitjad Varikmaa ja Coco Chanel ning Merilyn Isok (Tondi) ja Favorite. Hommikuse 80 cm parimad olid Maris Suuster (Tondi) ja Viper, Laura Lota Mölder (Tondi) ja Wonderful Surprise ning Hanna-Greeta Peeters ja Mimii.