Tartu Ratsakoolis selgusid Tartu Linna parimad poniratsanikud

Foto: Meelisfoto

Möödunud nädalavahetusel toimusid Tartu Ratsakoolis takistussõiduvõistlused, mille raames viidi läbi ka Tartu Linna Meistrivõistlused poniratsanike klassis. Päeva jooksul hüpati viies arvestuses kõrgustel 80-110 cm.

Tartu Linna MV poniratsanike takistussõidus toimus kõrgusel 80 cm, kus medaleid oli püüdmas kaheksa paari. Kahefaasilisel rajal oli eksimusteta sooritusi kolm – poodiumi kõrgeima koha väärilise sõidu tegid Egle Väljamäe (Tartu Ratsakool) ja Mon Lady, teise koha sõitsid välja Anastasia Karpitševa (Tartu Ratsakool) ja Mon Alisa, kolmanda tulemuse said kirja Laura-Inessa Tamm (Tartu Kalevi RK) ja Timmu.

Tartu Linna poniratsanike takistussõidu MV võita. Foto: Meelisfoto

Avatud arvestuse puhtus-kiirus 80 cm parkuuris oli võistlustules viis paari. Esikoha teenisid ainsana raja vigadeta lõpetanud Viivika Virga (Tartu Ratsakool) ja Fairy-Tale.

90 cm puhtus-kiirus parkuuris osales vaid kaks paari. Esimese tulemuse said kirja Heliis Kalev (Liivimaa RK) ja Miss Sunshine, teise tulemusega lõpetasid Liisa Tafenau (Liivimaa RK) ja Kamira.

Ka 100 cm parkuuris oli vaid kaks osalejat. Esimesele positsioonile sõitsid end Annabell Post (Tartu Kalevi RK) ja Kvebeka, teine tulemus kuulus sarnaselt eelmisele parkuurile Liisa Tafenaule (Liivimaa RK) ja Kamirale.

Võistluspäev lõpetati 110 cm parkuuriga, kus jällegi oli osalejaid vaid kaks. Ühe eksimusega lõpetasid esikohal Erkki Hõim (Tartu Kalevi RK) ja Lietus Deja, teise tulemuse sõitsid eelmises sõidus esimesel positsioonil lõpetanud Annabell Post (Tartu Kalevi RK) ja Kvebeka.

Erkki Hõim ja Lietus Deja. Foto: Meelisfoto

Tulemused: https://ratsanet.ee/system/files/8836/TS_Tartu_15.08.20.pdf?1597638736