Tartumaa Talvekarika finaali põhisõidu võitsid Urmas Raag ja Piccolina

Eile jõudis Luunja maneežis lõpule tänavune Tartumaa Talvekarikas, mille põhisõidus võtsid võidu Urmas Raag ja Piccolina.

Põhisõidu kõrguseks Tartumaa Talvekarika finaalis oli 130 cm ning võitu asus püüdma 11 paari. Ümberhüpetele pääses neist seitse, kuid siis suutis vigu vältida vaid Urmas Raag (Tartumaa) kahel hobusel. Parima tulemuse sõitis Raag välja Piccolinal, teise tulemuse hobusega Carlos. Kolmanda koha ning ühtlasi võidu noorte arvestuses saavutasid Kristi Luha (Tartumaa) ja Vacantos.

Luha ja Vacanos võistlesid ka kõrgusel 120 cm, kus võitsid nii avatud kui noorte arvestuse. Avatud klassis järgnesid neile Piret Ervald (Väo) ja Ice de Wiqui ning Liina Helstein (Tartumaa) ja Zitaco M.

Luunja võistlusel olid kavas ka madalamad sõidud. Kõrgusel 95 cm võitis Stella Ingrid Liinamäe (Tartumaa) ja Fresh-Finesse Niko Nurmi ja Artist Z ning Erle Raudami (Tartumaa) ja Jaffary ees. Sarnaselt 95 cm sõidule läks ka 110 cm võit Liinamäele, seekord oli partneriks hobune Calimero von Cimely. Paar oli võidukas nii avatud kui juuniorite arvestuses. Avatud klassi lõpetas teisena ja kolmandana Kullo Kender (Tartumaa), saades teise koha hobusega Infra, kolmanda hobusega Joli van de Groenendyck.

Luunja tulemused on leitavad aadressilt http://www.hobumaailm.ee/?page=37&m=2&y=2014&id=1345