Tartumaa Talvekarikas 2012 sai juba hoo sisse

Tartumaal RSK ei olnud õieti veel hooaega lõpetanudki, kui alustas juba Tartumaa Talvekarika uue tsükliga. Möödunud laupäeval, 5. novembril leidis aset sarja esimene etapp, milles võisteldki kõrgustel 100-125 cm.

Võistluse korraldaja Andri Sabrodini sõnul oli osalejaid meeldivalt palju ning üllatas seegi, et võistlema oli tuldud päris kaugelt: "Tavaliselt meil ikka rohkem kodukandi rahvas, seekord oli rõõm võõrustada ka kaugemaid tulijaid."

100 cm kõrgusel otsustas mõõtu võtta 23 võistluspaari, kellest üheksal õnnestus mõlemad faasid veatult läbida. Kiireima soorituse tegid Anna-Liisa Raudsepp ja Gildevoog Järvamaalt, kellele järgnesid napilt nõrgema ajaga klubikaaslased Eliise Kõva ja Leonardo. Kolmanda koha võtsid Melissa-Marion Amiel (Parkuur) ja Pink Floyd.

27 võistluspaari läksid auhinnalisi kohti jahtima 110 cm kõrguses parkuuris, kus ümberhüpetele jõudis 5 paremat. Ümberhüptel sooritati kaks puhast etteastet, millest ajaliselt parem oli Kullo Kenderi (Tartumaa) ja Tonacija oma, Kristi Luha (Nõo) ja Landolet võtsid kindlalt teise koha, jättes kolmandaks Anna-Mari Raudsepa (Parkuur) ja Lorendso, kes kogusid 4 kp.

Päeva kõrgeimas sõidus näitasid 17 osaleja seas parimat taset Annika Veerpalu (Pärnumaa) ja Basilio, kes ainsana läbisid põhiparkuuri vigadeta. Teise koha said nelja karistuspunktiga Stefani Sabrodin (Tartumaa) ja Frank, samuti 4 kp-ga tulid kolmandaks Alisa Solovjova (Tartumaa) ja Concord.

Kõik tulemused leiate hobumaailma kalendrist: http://hobumaailm.ee/index.php?page=37&m=11&y=2011&id=720

Tartumaa Talvekarikas 2012 teine etapp toimub juba 19ndal novembril Ecu Tallides.