Tartumaal jõudis lõpule Liivimaa Ratsaklubi Talvine Karikasari

Mööduva nädala laupäeval peeti Tartumaal Sirgu külas perekond Saksa ratsakompleksis Liivimaa Ratsaklubi Talvise (takistussõidu) Karikasarja viimane kolmas etapp.

Liivimaa klubi takistussõidusarjas peeti tänavusel talvel arvestust kaheksas võistlusklassis, millest viis avatud ja kolm harrastajatele. Vaatame esmalt üle viimase etapi parimad. Kõrgeimas, 125cm, sõidus oli seekord osalejaid vaid kolm, kellest parima tulemuse tegid Olesja Mironjuk (Tartumaa) ja Loretta. Kõrgusel 110cm oli harrastajate hulgas võidukas Arno Raadom (Liivimaa) ja Wifi S, sama kõrguse avatud klassis Helina Kalev (Liivimaa) ja Putter Atacama.

Harrastajatele peeti arvestust veel kõrgustel 100cm ja 80cm. Neist kõrgemas olid sarnaselt 110cm-ga parim Raadom hobusega Wifi S, madalamas Maria Kivistik (Liivimaa) ja Omelissa S. Nende kõrguste avatud klassid võitsid kõrgusel 100cm Berit Lehtsaar (Viljandimaa) ja Solei Solei, kõrgusel 80cm Laura Lillsaar (Tartumaa) ning Balestra, kes olid parimad ka kõrgusel 65cm.

Nimetame siinkohal ära sarja koondarvestuse parimad. Avatud klassides võitis125cm Kertu Klettenberg (Ruila Tall), 110cm Melissa-Marion Amiel (Viljandimaa), 100cm Helina Kalev, 80cm Berit Truuts (Liivimaa) ning 65cm Anette Huum (Tartumaa). Harrastajate klassides tulid üldvõitjateks kõrgusel 110cm Marika Einstein (Viru Ratsu), 100cm Arno Raadom ning 80cm Erle Raudam (Tartumaa).

Nii viimase kui kõikide etappide, samuti sarja koondarvestuse täielikud tulemused leiate aadressilt http://www.saksahobused.ee/index.php?id=35