Tartumaal selgusid harrastajate meistrid kolmevõistluses

Möödunud nädalavahetusel võisteldi perekond Saksa ratsakeskuses kolmevõistluses, kus selgusid harrastajate meistrid ning lisaks Tartu linna juuniorite ja noorte meistrid.

Harrastajate meistrivõistlused peeti tasemel Kerge 80 (skeem A1, takistussõit 85 cm, kross 80 cm). Tulemusega 51.8 tuli meistriks Merili Käämbre (Liivimaa) hobusega Olympica S. Teisel kohal lõpetasid tuluemusega 52.5 Mareia Kivastik (Liivimaa) ja Omelissa S, kolmandal tulemusega 53.2 Tiina Hlevnjuk (Nõo) ja Roberta. Samal tasemel peeti veel kaks arvestust. Avatud klassi parimad olid Erkki Hõim (Märjamaa) ja Brigita tulemusega 42.7, kellele järgnesid Juula Reinumägi (Tartumaa) ja Eisrevue ning Aldo Kanepi (Märjamaa) ja Robiner. 5-6aastaste hobuste klassis osutus parimaks Orintia Dagmar Ainsooga (Liivimaa). Teisel kohal lõpetasid Zeichell ja Veiko Uuk (Tartumaa) ning kolmandal Orfix ja Grete Aikevitsius (Simon).

Tartu linna lahtised meistrivõistlused noortele ja juunioritele peeti tasemel Keskmine 100 (skeem CI1*, takistussõit 105 cm, kross 100 cm). Kuldmedali pälvis Johanna Kalle (Simon) hobusega Pelooria, neile järgnes Anna-Liisa Raudsepp (Järvamaa) hobustega Bignam ja Gildevoog. Sama taseme avatud arvestuse võitsid Siret Saks (Liivimaa) ja Wiplala S Kertu Reimanni (Kurtna) ja Pincertoni ning Getlin Laaniste (Kurtna) ja Siofori ees.

Võistluse kavas oli lisaks mainitutele ka algtase 50 (skeem ABC2, takistussõit 55 cm, kross 50 cm), mille võitsid Kelly Kvarnstorm (Black Stallion) ja Gännon. Teise koha saavutasid Karoliina Arm (Kurtna) ja E-Tibu, kolmanda Mireli Luts (Liivimaa) ja Olivia S. Kõik tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/events/112?locale=et