TIHS koolisõidu Grand Prix võitis rootslanna Jennie Larsson hobusega Zircoon Spring Flower

Eile õhtuse viimase rahvusvahelise alana oli Saku Suurhallis kavas koolisõidu Grand Prix programm, kus Eestit ainsana esindav Dina Ellermann saavutas hobusega Landy`s Akvarell kuuenda koha, kui võidukaks osutus rootslanna Jennie Larsson hobusega Zircoon Spring Flower.

Koolisõidu Grand Prix osavõtjaid oli 14, esindatud lisaks Eestile veel Rootsi, Soome, Venemaa, Valgevene, Ukraina ja Filipiinid. Dina Ellermann ja Landy`s Akvarell tegid küllalki hea soorituse ning suutsid vigu vältida, kuid tulemuseks hinnati siiski vaid kuues resultaat, milleks oli 66.720. Parima tulemusega, 69.960, lõpetasid Jennie Larsson ja Zircoon Spring Flower. Teise kohaga lõpetas Hollandis tipptasemel treeniv ukrainlanna Inna Logutenkova, kelle sooritusest Don Gregoriusega oleks oodanud rohkemat, kuid seekord ei skooritud enamat 69.260. Kolmas tulemus 68.16 kuulus kogenud venelannale Elena Sidnevale, kes osaleb hobusega Romeo-Star.

Täna on koolisõitjate programmis olulsim võistlus, milleks Kür, kus jagatakse meie liiga MK-punkte. Jälgige otseülekannet Delfis!