Tiit Kivisild ja Calina Belgias viiendad

Tiit Kivisild ja Rein Pill osalesid sel nädalavahetusel Belgias Moorseles Zilveren Spoori ratsakeskuses rahvuslikul takistussõiduvõistlusel. Moorsele ratsakeskuses toimuvad juba aastaid ratsavõistlused pea igal nädalavahetusel, saades alguse neljapäeviti ning lõppedes pühapäeviti. Selle nädalavahetuse parkuurid on kõrgusel 80 cm kuni 135 cm.

Meie sportlased võistlesid reedel parkuuris kõrgusel 120 cm, kus ligi saja osavõtja seas saavutas Tiit Kivisild oma noorel hobusel Calina auhinnalise viienda koha. Rein osales hobustel Jim of India ning Waldina.

Laupäeval toodi välja tõsisemad jõud ning osaleti parkuuris, kus takistuste kõrgus 125 cm. Sellel võistlusalal oli jällegi ligi saja osavõtja seas meie parimaks Rein Pill oma hetke põhihobusel Virgin Express, saavutades puhta sõiduga 19. koha. Lisaks sellele osales Rein Touransiga ning Tiit Ultimuse ja Torreroga. Mõlemad võistlusalad peeti puhtusele ja kiirusele.

Täna on Moorseles võistlustules lapsed ja poniratsutajad. Võistluse tulemused leiate aadressilt http://www.zilverenspoor.com/ .

Hillar Talts