Tiit Kivisild ja Cinnamon lõpetasid Leszno Grand Prix kõrgel neljandal kohal

Täna jõudis Poolamaal Lesznos lõpule CSI3*-W tasemega rahvusvaheline takistussõiduvõistlus, mille Grand Prix sõidus lõpetasid Tiit Kivisild ja Cinnamon kõrgel neljandal kohal, võitis 18-aastane iirlane Bertram Allen hobusel Molly Malone V.

150 cm kõrguste takistustega Grand Prix sõidus alustas 51 paari, eestlastest Kivisild ja Cinnamon ning Ellermann ja Eldorado. Kui viimased lõpetasid kaheksa karistuspunktiga, siis Kivisild ja Cinnamon pääsesid ümberhüpetele, kus samuti suutsid vigu vältida. Seekord ei saanud keegi vastu veel vaid 18-aastasele iirlasele Bertram Allenile, kes võttis hobusega Molly Malone V võidu. Kivisild ja Cinnamon lõpetasid kõrgel neljandal kohal.

Kivisild jõudis täna Longines Ranking punktidele ka hobusega Corsica, kellega oldi "Kuldse tuuri" 145 cm kõrguses Tabel C põhimõttel finaalsõidus 16.-l kohal. Samas sõidus startisid ka Ellermann ja Zacharov, kelle tulemuseks jäi 24. koht. Hobusega Zambesi TN oli Hanno 125 cm sõidus auhinnalisel üheksandal kohal.