Tiit Kivisild ja Cinnamon Otrada MK-etapi teised, võitis Beletsky Rocketmanil

Täna viidi Moskva lähistel Otradas läbi Kesk-Euroopa takistussõidu MK-liiga põhjaregiooni teine etapp, millel teise koha saavutas Tiit Kivisild hobusega Cinnamon, etapi võitis venelane Vladimir Beletsky hobusega Rocketman.

Kogu Otrada CSI3*-W võistluse kulminatsiooniks oli kuni 160 cm kõrguste takistustega MK-etapp, mis ühtlasi võistluse Grand Prix`ks. Ümberhüpetele pääses seekord 11 võistluspaari, kelle hulgas ka Kivisild ja Cinnamon. Puhtaid sooritusi tuli ümberhüpetelt aga vaid kaks. Kiireimad olid Beletsky ja Rocketman, kes muide olid võitnud juba laupäevase 150 cm kõrguse Longines Ranking sõidu, Kivisild ja Cinnamon saavutasid teise tulemuse. Kolmas oli MK-etapil kahel viimasel aastal finaalis liiga parimaid tulemusi näidanud lätlane Kristaps Neretnieks hobusega Conte Bellini. Lätlastele kuulus ka viies koht, mille saavutas Andis Varna veel vaid seitsmeaastasel KS Coradinal. Klettenberg ja Lance S lõpetasid põhiparkuuri 12 karistuspunktiga.

Kivisild ei piirdunud pelgalt teise kohaga Grand Prix`s, vaid kogus veel teisigi häid kohti. Enne Grand Prix`d peetud 150 cm kõrguses ümberhüpetega sõidus, jällegi Longines Ranking punktidele, saavutas Kivisild Corsicaga kolmanda koha. Meie paari edestasid võitja Olga Chechina hobusel Adelheid ja leedukas Andrius Petrovas hobusel Zuko S. Lisaks saavutas Kivisild Sullivaniga seitsmenda koha laupäevases 150 cm Longines sõidus ja Corsicaga neljanda 145 cm kõrguses parkuuris. Klettenberg jõudis hobusega Lance S laupäevases 150-s kõrgele teisele kohale.

Otrada võistluse tulemused leiate aadressilt http://www.equestrian.ru/events/9362?subsection=results&competid=31414 . Venemaa võistluste seerija jätkub juba kahe nädala pärast, mil esmalt Peterburi Derby Club`is peetakse Venemaa teine MK-etapp, nädal hiljem toimub Leningradi oblastis Venta ratsakompleksis CSI3* tasemega võistlus. Gunnar Klettenbergi näeb ratsapublik järgneval nädalavahetusel Ruilas toimuvatel Eesti Meistrivõistlustel, Tiit Kivisild tänavu tiitlivõistlusel ei osale.