Tiit Kivisild ja Don Kide võitsid Järvenpääl reedese põhisõidu, võite teistelgi eestlastel

Sellel nädalavahetusel jagub Eesti takistussõitjaid nii Leedus Šiauliais kui Soomes Järvenpääl toimuvale rahvusvahelisele võistlusele, kus Tiit Kivisild võitis Don Kide`ga reedese põhisõidu ning võite on Eestisse tulnud teisigi.
 


Reedeseks põhisõiduks oli Järvenpääl Aino ratsakeskuses peetaval CSI2* tasemega võistlusel 140cm kõrguste takistustega puhtus-kiirusparkuur, kus kiireima puhta sõidu tegi Tiit Kivisild hobusega Don Kide. Samas sõidus jõudis Kivisild auhinnalisele kohale ka hobusega Henrietta, kellega saavutati nelja karistuspunkti juures 11. koht.


 
Järvenpää võistlus algas juba neljapäeval ning avapäeva kõrgeima, 135cm, kõrguse sõidu esikoht tuli Kullo Kenderile hobusega Artas, kui Kivisild ja Don Kide olid kolmandad ning Kender ja Striga neljandad. Berit Lehtsaar võttis vastavalt Lasce ja Solei Soleiga neljapäevases 120cm sõidus esimese ja teise koha ning oli Soleiga täna teise kõrgusel 125cm.


 
Kõik Järvenpää tulemused leiate aadressilt http://online.equipe.com/en/competitions/22059


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23