Tiit Kivisild ja Don Kide võitsid Tamperes laupäevase suurima sõidu

Kesistes ilmastikeoludes peetud Tampere Summer Challenge`i laupäevase kõrgeima parkuuri võitis Tiit Kivisild hobusega Don Kide, Rein Pill ja A Brok lõpetasid kolmandana.

Mitte just suvistes ilmastikeoludes jätkus laupäeval Tampere takistussõiduvõistlus, mille korraldajad otsustasid kaks esimest parkuuri läbi viia sisetingimustes. Päeva olulisimaks parkuuriks oli kahefaasiline sõit kõrgusel 140cm, kus edu saatis meie sportlaseid. Parima tulemuse sõitsid välja Tiit Kivisild ja Don Kide, kes edestasid teises faasis veidi vähem kui poole sekundiga Soome paari Pasi Nurmi ja Carton. Rein Pill ja A Brok tegid teises faasis pretsedenditult kiireima aja, kui edestasid võitnud Kivisildi pea kuue sekundiga, kuid üks maha tulnud latt andis paarile neli karistuspunkti ja kolmanda koha.

Kõrgusel 140cm sõitsid ka noored ratsanikud. Selles klassis lõpetasid Linda Randpere ja Gardento Prova kaheksa karistuspunktiga. Kõrgusel 130cm võisteldi puhtusele ja kiirusele. Kullo Kender saavutas kaks auhinnalist kohta, kui oli LRK Artasega teisel kohal, LRK Strigaga viiendal positsioonil. 120cm kõrguses parkuris oli Rein Pill seitsmendal auhinnalisel kohal hobusega Alfons Ra.

Homme on Tamperes kavas kahevooruline kuni 150cm kõrguste takistustega Grand Prix, kus osalevad ka meie sportlased. Tulemused leiate aadressilt http://online.equipe.com/sv/competitions/16847