Tiit Kivisild jõudis Genfis Rolex Rankingu punktidele

Täna jätkus Genfis MK finnal takistussõidus ja rakendispordis. Takistussõidu karikasarjas osalejatele oli täna puhkepäev, kavas olid muud avatud sõidus. Meie ratsanikest oli stardis Tiit Kivisild.

Kivisildi tänaseid esitusi võime julgesti lugeda õnnestumisteks võrreldes eelnevatel päevadel toimunuga. Hommikul startis Tiit Torreroga parkuuris kõrgusel 140 cm, kus saavutati auhinnaline seitsmes koht. Sõidu võit kuulus ameeriklasele Hillary Tobbsile hobusel Marengo. Tiitu edestasid veel sellised tuntud nimed nagu Albert Zoer, Pius Schwizer ja teised.

Õhtusel Grand Prix-l, kus takistuste kõrguseks 155 cm, startis Kivisild Cinnamonil. Tulemuseks jäi 8 karistuspunkti ning Rolex Rankingu punkte andnud 15.-s koht. Grand Prix võitis sarnaselt eilse MK osavõistlusega šveitslane Steve Guerdat, kelle partneriks seekord oli hobune Jalisca Solier. Teise koha saavutas mitte vähem tuntud austraallanna Edwina Alexander hobusel Cevo Socrates.

Homme selgub tänavune MK võitja. Väiksema ringi sõidus plaanib startida Rein Pill.