Tiit Kivisild laupäeval Bitsa suures ringis viies ja kuues

Eile jätkus Moskva Bitsa ratsakeskuses rahvusvaheline CSI3* tasemel turniir, kus kõrgeimas sõidus pääses Tiit Kivisild ümberhüpetele nii Cinnamoni kui Torreroga pälvides viienda ja kuuenda koha.

Laupäevase suurima sõidu, kus jällega jagati Longines Ranking punkte, kõrguseks oli 150 cm, ümberhüpetele pääses kuus võistluspaari 43st. Eestlasi rõõmustas Tiit Kivisild, kes pääses ümberhüpetele mõlema hobusega, kellega startis. Cinnamoniga ta ümberhüpetel ei startinud leppides koheselt kuuenda kohaga. Torreroga kogunes aga paraku kuus karistuspunkti, mis andis viienda koha. Parimaks osutus ümberhüpetel Šveitsi takistussõitja Clarissa Crotta, kes startis Bitsa võistluse ühele korraldajale Pavel Kadušini firmale kuuluval hobusel Celly Negra. Teise kohaga lõpetas VladimirTuganov hobusel Chambertino 2, kolmanda samuti Venemaa sportlane Gennadi Gazibayazon hobusel Filou.

Laupäeva hommikul peetud noorhobuste sõidus jõudis Gunnar Klettenberg hobusega Pilgrim kolmandale kohale. Keskmise ringi tulemusi hoiab Venemaa paraku senini avalikkuse eest saladuses, mistõttu puuduv vastav info ka hobumaailmal.

Eesti takistussõitjatest jõudsid suures ringis auhinnalistele kohtadele veel Urmas Raag, kes hobusega Axel du Beaumont, kes oli kümnes ning Gunnar Klettenberg hobusega L.B. Carnaval La Silla, kes oli 12s.