Tiit Kivisild parim Eestlane Venemaal

Venemaal Chernyakhovskis toimuval võistlusel on eestlastel raske poodiumile tõusta.

Tänase esimese sõidu tabel C kõrgusel kuni 1,35m võitis Benas Guktkauskas hobusega Liucille, teiseks tuli Iisraeli ratsutaja Elad Yaniv Conteriga ning kolmandaks Vasil Ivanou ja Carmelita 17.

Eestlased selles sõidus auhinnalistele kohtadele ei jõudnud. Urmas Raag ja Axel du Beaumont said 13. koha ja Andres Treve Sandokanil kohe tema järgi 14.

Järgmine sõit oli kiirusparkuur kõrgusega kuni 1,40m. Parim oli Poola sportlane Jaroslaw Skrzyczynski ratsuga Quintera. Teiseks tuli eilse põhisõidu võitjapaar Vasil Ivanou ja Aleqs ja kolmandaks asetus Urmas Raag Poncorde’iga.

Auhinnalistel kohtadel olid veel Tiit Kivisild ja Torrero jäädes kuuendaks. Gunnar Klettenberg ja Ulrike R jäid 21.

Päeva põhisõidu, kaheosalise parkuuri takistuste kõrgusega kuni 1,50m võitis taas Poola tandem Jaroslaw Skrzyczynski ning Quinter. Teiseks jäi Holger Wulschner Aranjal ja kolmandaks Elad Yaniv Libbertyga.

Tiit Kivisild osales sõidus kahe hobusega ning pääses mõlemaga ka teise osasse, jäädes Cinnamoniga 12. ja Torreroga 13. Sõidus osales veel kaks Eesti sportlast, kes kahjuks teise osasse ei pääsenud. Urmas Raag jäi 36. kaheksa karistuspunktiga ja Gunnar Klettenberg Ulrike R’ga 39. kogus 16 karistuspunktiga.