Tiit Kivisild saavutas Riia GP-l teise koha

Möödunud nädalavahetusel aset leidnud takistussõidu MK Riia etapi GP sõidus kuulus kaheksa esimese sõitja hulka neli eestlast, kellest parima tulemuse saavutas Tiit Kivisild Cinnamonil.

GP sõidus võttis esikoha lätlane Andis Varna, kellele järgnesid Tiit ja Cinnamon. Kolmas koht läks Venemaa esindajale Arseni Špakovskile, kuid neljandaks sõitis end taas Eesti esindaja Heiki Vatsel hobusel Fee. Auhinnalistele kohtadele tulid ka Andres Treve ratsul Sandokan (7. koht) ning Tiit Kivisild hobusel Torrero (8. koht). Ümberhüpetele pääsesid seitse esimest sõitjat, kes kõik läbisid esimese parkuuri karistuspunktideta. Ümberhüpped läbisid puhtalt esikolmiku moodustanud sportlased. Kõik Riia GP tulemused http://www.leflatvia.lv/web/?id=409822

Samuti oli meie esindajate jaoks edukas täna peetud kuni 135-sentimeetrine parkuur, mille võitis Rein hobusel Tourans. Teise koha saavutas samas sõidus Tiit Ultimusel.

Laupäevases kahefaasilises väikse ringi parkuuris kõrgusel kuni 150 sentimeetrit võtsid eestlased kaksikvõidu. Esimese koha saavutasid Rein ja A Big Boy ning teiseks sõitsid end Tiit ja Ultimus. Samal päeval peetud kuni 140-sentimeetrises parkuuris saavutas vastne Eesti Meister Ebbe-Liisa Sõnajalg Valgevene sportlaste järel nelja karistuspunktiga kolmanda koha.

Edukas oli Riia MK-l ka Margit Mägi, kes saavutas noorte hobuste sõidus reedel hobusel Rising Sun kolmanda ning laupäeval ratsul Vega teise koha, olles sama hobusega parim eestlane ka tänases 130-135 sentimeetrises sõidus.