Tiit Kivisild stardib neljapäeval MK-finaalis

Käesoleva nädala neljapäeval algab Hollandis s`Hertogenboschis lõppeva hooaja MK-finaal takistus- ja koolisõidus. Eesti takistussõitjate au asub kaitsma Tiit Kivisild.

Mäletatavasti kvalifitseerusid hooaja koondtulemuste alusel finaali kaks Eesti takistussõitjat – Tiit Kivisild ja Gunnar Klettenberg. Viimane otsustas siiski finaalis osalemisest loobuda, mainides portaalile elittesport.lv antud lühiintervjuus, et keskendub peagi algavale välishooajale.

Kivisild on seevastu otsustanud s`Hertogenboschis startida, võttes oma sõnul kaasa hobused Cinnamon ja Calina. Vanema ja kogenuma Cinnamoniga plaanib Tiit neljapäeval startida MK-finaali esimesel osavõistlusel ja otsustab lähtuvalt tulemusest edasised stardid. Juhul, kui MK arvestuses ei ole pühapäevasesse lõppsõitu reaalne kvalifitseeruda, stardib meie takistussõitja pigem laupäevases Grand Prix sõidus. Calinaga osaleb Kivisild samas toimuval CSI3* tasemega võistlusel.

Hobumaailm.ee toimetus on s`Hertogenboschis kohapeal andmaks meie lugejatele operatiivset informatsiooni nii Kivisildi kui kõigi teiste saavutustest. MK-finaalis osalevate sportlaste nimekirja ja kogu ürituse kodulehe leiate aadressilt http://www.indoorbrabant.com/en/category/news/

Võistlushall. Foto:www.indoorbrabant.com