Tiitlikaitsja Adelinde Cornelissen tegi avasõidus oodatult puhta töö

Mullune Maailmakarika võitja Adelinde Cornelissen on suhteliselt kindlalt suundumas oma teise järjestikuse tiitli järele. Grand Prix programmis sai hollandlanna kogenud Jerich Parzivalil skooriks 78.024%.

Kohtunike kogu pani kodupubliku ees esineva paari üksmeelselt esimeseks, ehkki testis esines paar pisiviga. "Parzival oli veidi segaduses taustamuusika tõttu, kuna tema arvas, et kui muusikas on paus, siis on läbi saanud ka meie test. Paraku ei olnud tegu küriga ja mul ei jäänud muud üle, kui teda veel veidi edasi pressida," naeris Adelinde, kel tuli võrdlemisi harjumatult startida teise ratsanikuna.

Väga head taset näitasid Helen Langehanenberg ja Damon Hill, kellele läksid testi lõpupoole mõned vead kalliks maksma, kuid tulemus 76.125% oli kindlat teist kohta väärt. Heleni sõnul on Damon Hill tahet täis ja suurepärases vormis.

Kolmanda koha võitis endale pisut üllatuseks itaallanna Valentina Truppa efektsel ruunal Eremo del Castegno. Nende skooriks kujunes 75.106% ning sõitja oli sellega äärmiselt rahul, kommenteerides, et tema hobune toimib tavaliselt veidikene paremini välisvõistlustel.

Täna leidis lõpplahenduse ka 4 tärni koolisõiduvõistlus, mille vabakava võitis, nagu ka eilse GP, taanlanna Nathalie zu Sayn-Wittgenstein Digbyl. Nende küri hinnati 80,900% vääriliselt. Kohaliku publiku jaoks oli tänaseks staariks aga hoopiski Imke Schellekens-Bartels hobusel Hunter Douglas Toots, kes tegid äärmiselt meeleoluka etteaste, mis viis nad pikaks ajaks liidripositsioonile. Tulemus 76.625% oli siiski kokkuvõttes teist kohta väärt. Kolmandaks platseerus rootslanna Tinne Vilhelmson-Silfven, kes esitles Favouritil oma uut vabakava.

Koolisõidust kirjutame pikemalt tänaõhtuses päevakokkuvõttes.

Tulemused aga leiate siit: http://www.indoorbrabant.com/en/results/