Tiki Treileri Grand Prix võit läks Tiit Kivisildile Torrerol

Tänase võistluspäeva põhialaks olnud Tiki Treileri Grand Prix lõppedes oli jällegi põhjust rõõmustada Eesti ratsapublikul, võidu pälvis ümberhüpped puhtalt läbinud Tiit Kivisild ja Torrero.

145 cm kõrguste takistustega raja kohta võime öelda, et see ei olnud kergete killast. Suhteliselt alguses startinud Kivisild oli Torreroga ainuke null, kui startida oli jäänud veel kolmel võistluspaaril. Neist esimesena startinud venelane Vladimir Beletski võimasl Rocketmanil suutis Kivisildi saavutust korrata ning viia lõpplahendus ümberhüpetele. Seal ei suutnud enam Kivisildi puhast saavutust korrata ning katkestas pärast teise ümberhüpete takistuse mahaajamist saavutades sel moel teise koha.

Hästi läks teistelgi eestlastel. Kolmandana lõpetasid ühe karistuspunktiga ületatud normiaja eest pidid leppima Urmas Raag ja Axel du Beaumont, neljandana nelja karistuspunktiga Rein Pill ja Virgin Express. Seitsmes, kaheksas ja üheksaski auhinnaline koht kuulusid eestlastele ning seda vastavalt Gunnar Klettenberg ja Bingo, Heiki vatsel ja Fee ning Kätlin Sehver ja Utinka S.

Õhtu lõpetas kuue takistusega sõit, kus esikohta jäid jagama leedukad Zigmantas Sarka hobusel Rolls Royce van het Wilgenhof ja Andrius Petrovas hobusel Valentijn. Mõlemad lõpetasid puhtalt kõrgusel 175 cm, kuid järgmisel kõrgusel kogusid 8 karistuspunkti. Kolmandat kohta jagasid Rein Pill ja Virgin Express ning Tiit Kivisild ja Cinnamon, viiendana lõpetas ala Rainer Hõim hobusel Thobias Lauwes Forever.

Homme algub Saku Suurhallis võistluspäev kell 9.00 noorhobuste finaalsõiduga.