Tippkolmevõistleja Michael Jung tegi tegusi takistussõitjate München Indooril

Tänavusel hooajal ülihead vormi näidanud ning seal hulgas nii individiuaalseks kui võistkondlikuks Euroopa meistriks tulnud sakslane Michael Jung näitab, et tippkolmevõistleja suudab tõsist konkurentsi pakkuda takistussõitjatelegi, kui lõpetas Müncheni Grand Prix teisel kohal.

Saksamaal lõpetati möödunud nädalavahetusel sealne populaarne DKB Riders Tour traditsiooniliselt Müncheni Olümpiastaadioni sisehallis peetud CSI3* tasemega võistlusel München Indoor, kus takistussõitjaid "loputas" kolmevõistluse esinumber Michael Jung. Kui pühapäeval peetud kahevoorulise 160cm kõrguste takistustega Grand Prix võitis sakslane David Will hobusega Mic Mac du Tillard, siis kõrge teise kohaga lõpetas just nimel Jung oma perele kuuluval hobusel Sportsmann-S. Tippkolmevõistlejast jäid tahapoole sellised tugevad paarid nagu Christian Ahlmann ja Codex One, Marcus Ehning ja Singular LS La Silla, Denil Lynch ja Zamora ning mitmed teised takistussõidumaailmas ilma teinud nimed.

Grand Prix ei olnud ainuke sõit, kus kolmevõistleja Jung säras. Lisaks tuli võit reedeses 145cm sõidus hobusega Captain Sparrow, kellega olid laupäeval samal kõrgusel viiendad. Sportsmann-S ja Jung olid teisel kohal lisaks Grand Prix`le veel laupäevases Longines Ranking punkte andnud 150cm sõidus. Enne Müncheni võistlust asus Michael Jung takistussõidu Longines Ranking edetabelis 549. kohal. Jung osaleb rahvusvahelistel takistussõiduvõistlustel arusaadavalt sisehooajal, mil kolmevõistluses on paus.

Münchenis selgusid ka populaarse Saksamaa DKB Riders Touri parimad. Tänavuse hooaja võitisJanne Friederike-Mayer, kellele järgnes teisena Christian Ahlmann ja kolmandana David Will.

Kõik München Indoor tulemused leiate huvi korral aadressilt http://eventcontent.hippoonline.de/1073/1073zeitplanDEU.htm?style=hippo