Toimus traditsiooniline Niitvälja Karikas kolmevõistluses

CCN100 klassi võitjad Erkki Hõim & Roleks. Foto: Elin Jalakas

1. juulil jätkus kolmevõistlushooaeg Niitväljal. Toimus traditsiooniline Niitvälja Karikas 2023, kus omavahel võeti mõõtu nii CCN80 kui ka CCN100 klassides. Mõlemas võistlusklassis saatis seekord edu Tartu Kalevi RK sportlaseid. CCN80 klassi võitsid 28,6 kp-ga Hanna Kristin Ojaveer ja Queen A ning CCN100 klassi võitjateks krooniti Erkki Hõim ja Roleks, tulemusega 31,7 kp.

CCN80 võistlusklassi võitjad Hanna Kristin Ojaveer ja Queen A. Foto: Elin Jalakas

CCN80 võistlusklassis muidu võidukursis olnud, kuid krossil kogutud ajavigadega jäid teiseks Leenu Sarapuu (Hiiumaa RSK) ja Nanou (29,5 kp), kolmandad olid Carmen Peussa (Märjamaa SK) ja Corda (34,7 kp), Carmen sai ühtlasi ka Niitvälja kolmevõistluse parima harrastaja eriauhinna omanikuks. Neljanda koha saavutasid Viktooria Vesingi (Hiiumaa RSK) Freestyle Beybel (35,7 kp), viienda Maris Kangur (Tondi RSK) ja Claudius (36,4 kp), kuuendad Anette Eylandt (EHS) ja Tembu (40,3kp) ning seitsmendad Liina Härma (RSK Ruttar) ja Laredo (41,1 kp).

CCN100 klassis said parima juuniori eriauhinna ja teise koha Eliise Leedmaa (Tartu Kalevi RK) ja Carraya (37,3 kp), kolmandad olid Nõo RK paar Ervi Kaasiku ja Cendoria S (41,5 kp) ning neljas ja viies koht vastavalt Tondi RSK sportlastele Sarah Marii Aarelo ja Al Pacino (42,0 kp) ning Cristiana Engel ja Endeavour Mondria’s (57,8 kp).

Välja anti ka eriauhind parimale poniratsanikule, selle sai seekord oma nimele Roosi Aarniste ja Gogo Demon.

Niitvälja Karika korraldajad tänavad kõiki asjaosalisi! Suur aitäh toetajatele: Kipi Team MTÜ, Pegasos Equestrian OÜ, Compensa Life Vienna Insurance Group SE, Horsefood ESTONIA.

Kõik võistluse tulemused on leitavad SIIT.

Järgmine kolmevõistlus juba peagi Ihastes! Kohtumiseni!