Tondi Maneežis tuleb Austria FEI voltižeerimise 3* kohtuniku kahepäevane koolitus

17.-18. novembril viiakse Tondi Maneežis läbi voltižeerimist tutvustav kursus treeneritele ja kõigile teistele huvilistele. Koolituse korraldajad ERL ja FEI ootavad aktiivselt osavõttu ning seda eelkõige ratsakoolides töötavate atesteeritud treenerite hulgas.

Voltižeerimine arendab koordinatsiooni, tasakaalu ning füüsist, on lisaks ka noortele lõbus ja seltskondlik tegevus. Tegelikult on aga voltižeerimine soovituslik kõigile võistlevatele sportlastele ning eesmärgiks ei ole tingimata võistlemine just kõnealusel spordialal, vaid töötab ka toetava tegevusena.

Koolitust viib läbi Frank Spadinger (AUT), FEI voltižeerimise 3* kohtunik ja korrapidaja. Siiski ei tasu lasta end heidutada – alustatakse ikka kõige algusest. Kahe päeva jooksul tutvustatakse voltižeerimise vajalikkust, antakse soovitusi algajatele, õpetatakse hobuse kordetamist, räägitakse voltižeerimise spordiala ülesehitusest ja põhimõttest, kohustuslikest ning vabakavadest. Üritus toimub inglise keeles, koos tavatõlkega.

Hind: 30 EUR 2 päeva; 20 EUR 1 päev, sisaldab kohvipause. Nimetatud summa koos märkega „voltižeerimise koolitus“ tuleks kanda Eesti Ratsaspordi Liidu arveldusarvele 221012348131 hiljemalt registreerimise tähtajaks.

Registreerimine: hiljemalt 14.11. erl@sport.ee

Juhend: http://www.ratsaliit.ee/est/g114s4135

Eesti Ratsaspordi Liit