Tondi ponivõistkond käis sõprusvisiidil Peterburis

18.-20. jaanuaril käisid Tondi RSK Tondi maneeźi poniratsutajad vastukülaskäigul Sankt Peterburis, kus külalisi võõrustas kohalik klubi Derby.

Külaskäigu tipphetkeks oli kohapeal Derby poolt korraldatud klubidevaheline võistlus. Võisteldi korraldajate ponidega kooli- ja takistussõidus 4-liikmeliste võistkondadega, kuhu kuulusid Tondi poolelt juba kogenud poniratsutajad Kirkke Põldsalu, Triin Kattel, Kaia Loviisa Kink ning oma esimesi võistlusi tegev 10-aastane Maarja Lutsokert. Individuaalvõistlejatena olid kaasas Tondi pesamuna, 9-aastane Katariina Merila ning Grete Rebane ja Karoliina Grauberg.

Nagu Tallinnaski, võitis koolisõidu Derby võistkond ja takistussõidu Tondi võistkond eelpool nimetatud koosseisus ja nagu Tallinnas, sai koolisõidus kaksikvõidu treener Irina Gorbatcheva tütar Julia ponidel Germiona ja Sivilla tulemustega vastavalt 69,78 ja 68,26 protsenti.

Tondi parimana oli koolisõidus kolmas Kirkke Põldsalu väikesel ponil Germiona ja neljas Triin Kattel ponil Ryzhyi Jak tulemustega 67,609 ja 65,326 protsenti. Takistussõidus, kus takistuste kõrguseks oli 80 cm, oli Tondi RSK parimana neljas Maarja Lutsokert väikesel ponil Nike ja viies Triin Kattel ponil Ryzhyi Jak. Mõlemad võistkonnad hüppasid põhiparkuuri puhtalt, ümberhüpetel kogus Derby aga 4 karistuspunkti.