Tondil jätkati ERL-i Ponikarika ning Resta Väikeponide sarjaga

Möödunud laupäeval peeti Tondi maneežis ERL-i Ponikarika neljas ning Resta Väikeponide Karikasarja kolmas etapp, alavõidud võtsid Reimo Karus ja Off Linit, Merilin Luik ja Balestra ning Monika Varter ja jalica van Blommerchot.

Päeva alustati Resta sarja kolmanda etapiga, kus hüpati 75cm kõrguseid takistusi. Parima tulemuse sõitsid kahefaasilises parkuuris välja küll Tondi klubi sportlane Reimo Karus ja poni Off Limit, kes pälvisid alavõidu, kuid kuna Karus ei osale Resta sarjas, kogus selles arvestuses maksimumpunktid teisena lõpetanud Anette Huum (Tartumaa) poniga Festa. Kolmandana lõpetasid sõidu Karoliina Grauberg (Tondi) ja Mandel.

ERL-i Ponikarikas sõideti kõrgustel 85cm ja 100cm, mõlemad parkuurid olid sarnaselt esimesega kahefaasilised. Madalamas klassis jõudsid esikolmikusse Merilin Luik (Tartumaa) ja Balestra ning Anett Pajur (Tondi) ja Toonik, kes jäid omavahel esikohta jagama, ning Birgit Loot (Simon) ja Salla, kes võtsid kolmanda koha. Kõrgemas klassis kuulusid kõik esikolmiku kohad Tondi klubi ponisportlastele. Kõiki konkurente edestas Monika Varter poniga Jalica van Blommerchot, teisena lõpetasid Maria Sein ja Ottomar ning kolmandana Grete Rebane ja Macho.

Võistluspäeva lõpetas Tondil tõusva raskusega parkuur kuni 110cm kõrguste takistustega, kus oma päeva teise võidu noppis Monika Varter poniga Jalica van Blommerchot. Kõik Tondi võistluse tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/events/474?locale=et&year=2015. Ponikarika koondarvestus on leitav aadressil http://www.ratsaliit.ee/pa_file/erl-ponikarikas-2015-punktiarvestus/, Resta sari aadressil http://www.ratsaliit.ee/pa_file/resta-vaikeponide-karikasari-2015-punktiarvestus/