Tondil peeti reedel Talvise Ponikarika kolmas etapp

Reedel, 25. märtsil, peeti Tallinnas Tondi maneežis ERL-i Talvise takistussõidu Ponikarika kolmas etapp. Ebatraditsionaalse võistluse toimumise päeva tingis õpilaste koolivaheaeg.

Kavas olevast kolmest sarja arvestusest jätsid tondikad seekord koju kaks võitu. Madalaimas, kus kuni 130 cm ja 140 cm turjakõrgusega ponid võistlevad juhtimisparkuuris kõrgustel 65 ja 75 cm, osutus Tondil parimaks Birgit Loik ponil Kädi. Teise kohaga lõpetas samas parkuuris Maria Johanna Reinstein (KRT) ponil Tarson ning kolmandana samal ponil võistelnud KRT poniratsanik Georg Koppel. Teine võit tuli Tondile 100 cm arvestuses, kus teistele jäi võitmatuks ponil Toonik ratsutanud Kelly Bersin. Esikolmikusse jõudsid selles arvestuses veel Simoni klubi sportlased Birgit Kreitsberg (Simon) ja Dashikato ning kolmandana Erika Eding ja Dolores.

Just Simoni klubile jäi võit keskmises, kuni 85 cm kõrguste takistustega parkuuris. Edukaim oli Õnneleid Selge ponil Wiking. Selle arvestuse järgmised kohad võtsid Erika Eding Doloresel ja Kamilla Alma Vilderson (KRT) Restal.

Tondi võistluse kavasse kuulus ka karikasarja punkte mitte andev 75 cm kõrguste takistustega parkuur, mille võitis korraldava klubi liige Triin Kattel ponil My Lady Marmelade.