Tondil peeti suur munavõistlus

Reedel, 3. aprillil toimus Tondi maneežis Suur Munavõistlus takistussõidus. Osalema olid oodatud kõik maneeži hüppetreeningutest osavõtjad. Kavas handycup´ga parkuurid alates 50 cm, munakoksimise võistlus ja kauneima pühademuna konkurss.

Parkuuri puhtalt läbinutele toimusid „ümberhüpped“, mis tegelikkuses tähendaski traditsioonilist munakoksimist. Kokku osales „Tondi Muna“ parkuurides kakskümmend võistluspaari, kellest läbisid puhtalt: 50 cm Katariina Tomann ja Willi, 60 cm Enlil Sonn ja Alice Emma-Elisa Randväli ja MiaMarleen Lanno ning Mia Arlene Baikov ja Valli 70 cm – Rebecca Blumfeldt ja Wise Guy.

Paremate selgitamine toimus munakoksimisel

80 cm suutsid vigadeta läbida Maris Kangur ja Heino, Maria-Helena Kikas ja Bella, Grete Rebane ja Odrino ning Kärt Kingisepp ja Toonik, 90 cm aga Monika Varter ja Hetty.

Lõplik paremusjärjestus selgus munakoksimisel. Võidukas esikolmik oli järgmine: I koht – Katariina Tomann, II koht – Maris Kangur, III koht – Mia Marleen Lanno.

Võidukas esikolmik

Lisaks takistussõidule ja munakoksimisele toimus kauneima pühademuna konkurss. Konkursile laekus 39 pühadeehteis muna, kellest žürii märkis ära 10. Kolme kauneima muna valmistajateks osutusid Kaia Loviisa Kink (2 muna) ja Emma-Elisa Randväli.

tekst Merike Viilup; fotod Kristel Valge