Tori hobuse takistussõidu karikasarja II etapp toimus Tartumaal

Laupäeval, 14.07. toimus Pärna talus Tartumaal Tori Karikasarja II etapp takistussõidus. Võistlejad pidid vihma poolt üle ujutatud platsil end tavapärasest rohkem kokku võtma, kuid said sellega suurepäraselt hakkama.

Kahjuks oli ilmataat järjekordselt eelnevatel päevadel veekraanid lahti jätnud ning võistlusplatsi üle ujutanud. Tänu korraldajate suurtele jõupingutustele sai võistluspäevaks plats veidi parema ilme. Võistluseelne päev möödus platsilt vee pumpamise ja liiva juurdetoomisega. Võistlejad said veidi raskemates oludes aga suurepäraselt hakkama.

80 cm sõidu võitis Kaisa Solba hobusel Concordia, teiseks tulid Katrin Melts ja Rodotendron ning kolmandaks Betti Buht hobusel Antigo.

100 cm sõidus oli kõige osavam Kert Joandi hobusel Twix, teise koha vääriline oli Karol Järviste Violettal ning kolmanda koha saavutas Niitvälja Ratsaklubisse kuuluv Ants Sähka hobusel Dharma N.

110 cm kõrguse parkuuri võitjapaariks olid Liia Pjatakova ja Elfi. Teisele kohale platseerusid Gea Kiudorf ja Pirella ning kolmandad olid Annika Veerpalu ja Cassandra.

Päeva kõrgeim sõit 120 cm toimus ümberhüpetele, kuhu pääsesid kolm võistlejat. Tasavägises rebimises saavutas esimese koha Pärna Ratsaklubi liige Gea Kiudorf Pirellal. Teise koha saavutas Annika Veerpalu hobusel Basilio ning kolmandad olid Kullo Kender ja Landolet.

Tulemused leiate: http://www.hobumaailm.ee/index.php?page=37&m=7&y=2012&id=885

Pärna RSK