Totilase müstiline uus ratsanik

Totilase uue ratsaniku isik avalikustatakse pressikonverentsil järgmisel teisipäeval.

Kuulujutud maailmakuulsa täku Totilase ja tema tulevase ratsaniku kohta on levinud alates päevast, mil Totilase müük avalikuks tuli. Rahvas on spekuleerinud uueks sõitjaks nii mõndagi nimekat Saksa ratsutajat – Isabell Werth, Matthias Rath, Emma Hindle, Victoria Max-Theurer jne; ametlikku kinnitust pole aga press kelleltki saanud.

Nüüdseks on teada, et leping on vormistatud eelmisel nädalal, ent avalikustatakse see alles teisipäeval, 30. novembril 2010. Totilase uus omanik Paul Schockemöhle on jõudnud kokkuleppele ühe Saksa koondise ratsutajaga, kes hakkab tulevikus Taani soojaverelist täkku treenima ning temaga ka võistlema. Siiamaani on Schockemöhle keeldunud avalikustamast uue ratsaniku identiteeti, kuid nagu ikka – kuulujutud levivad nagu kulutuli ja selle salapärase ratsaniku nimi olla juba mitmeid kordi ka uudistes ilmunud.

Reedel oli Totilast (Gribaldi x Glendale) ka pügatud, valmistamaks teda ette teisipäeval toimuvaks spetsiaalseks meediaülekandeks, kus võib tulevast ratsanikku võimsa täku seljas näha. Pressikonverents leiab aset teisipäeva lõuna paiku Schockemöhle tallis Mühlen’is, Saksamaal.

Hetkel on Totilase sperma saadaval vaid külmutatud kujul, sest väidetavalt kolib hobune varakevadel oma uude talli, et keskenduda oma koolisõidukarjäärile.