Triin Tohver avas hobuveterinaaria teemalise kodulehe

Aastaid välismaal veterinaariat tudeerinud Eesti ratsutaja Triin Tohver avas paar päeva tagasi omanimelise portaali www.tohver-veterinary.com, kus leiavad vastuse mitmed veterinaariaalased küsimused.

Lehe autor soovib pakkuda huvitavat veterinaariaalast lugemist ning vajalikke juhtnööre ja nõuandeid, lisaks ka võimalust arutada foorumis hobuste tervist puudutavatel teemadel.

Tohveri arvates ei ole koostöö meie loomaarstide vahel, ja ka arstide ning omanike vahel, alati nii sujuv kui võiks. Samuti ei oma hobuseomanikud piisavat infot hobuste tervise ja haiguste kohta. Paljud ka ei tea, milliseid teenuseid loomaarstid pakuvad, millal ja miks peaks loomaarsti kutsuma, ja kellele ning kuhu helistada.

Triin Tohver on ise aastaid õppinud ja töötanud välismaal (peamiselt Kanadas ja Saksamaal), kuid loodab mõne aasta pärast olla piisavalt valmis, et tulla ja jääda Eestisse oma teadmisi rakendama. Eelkõige on talle südamelähedaseks osutunud hobuste hammastega seotud probleemid, kuid nõu saab küsida ka paljudel muudel teemadel, millest kodulehel pikemalt juttu. Triinu teadmist mööda on seda tüüpi portaal Eestis esmakordne.