Tulekul on koolitus ärevusest ja võistlustel keskendumisest

24.03 toimub Ecu tallides spordipsühholoog Ave Hannuse koolitus teemal keskendumine ja emotsioonide mehhanism sportlikus soorituses.

Arvatavasti on enamikule ratsutajatest tuttav tunne, kus trennis lähevad harjutused ja hüpped kenasti, kuid võistluspäeva hommikul oleks selge mõistus justkui eilsesse päeva maha jäänud ning asemele on kolinud ebameeldiv rahutus. Juba talli jõudes on ärevus hinges ja hobuse seljas ratsutamisele keskenduda keeruline.

Mõeldes kõigile neile, kes soovivad võistluste eel mitte endast väljuda, korraldab Nõo ratsaklubi 24. märtsil koolituse ärevusest ja võistlustel keskendumisest. Loengu viib läbi Ave Hannus (MSc).

Ave Hannus on lõpetanud Tartu Ülikoolis psühholoogia eriala, keskendudes kliinilisele psühholoogiale. Pärast teadusmagistri kraadi kaitsmist 2001. aastal asus ta tööle Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonda, kus õpetab spordipsühholoogiat. Lisaks on Ave Hannus tegev spordipsühholoogilise nõustaja ning psüühikatreenerina. Teadustöös on ta keskendunud tähelepanu uurimisele, huvitudes keskendumisest ja keskendumist mõjutavatest teguritest.

Täpsema info leiate meie kalendrist: http://hobumaailm.ee/index.php?page=37&m=3&y=2012&id=794

ECU tallid