Türil toimusid takistussõiduvõistlused vihmasadu ja tuult trotsides

Põhiparkuuri võitja Birgit Adler. Foto: erakogu

15. septembril toimus Säreveres Türi Valla Karika nimeline võistlus, mille raames pandi punkt ka selle aastasele EHS Karikasarjale, millest saab lähemalt lugeda juba peagi ilmuvast artiklist. Heitlikes ilmaoludes viidi läbi viis parkuuri kõrgustel 60-110 cm. Kõrgeima parkuuri võidu viisid koju Birgit Adler ja Lady.

Võistluspäeva alustati 60 cm parkuuriga, kus osales viiskümmend viis paari, vigadeta sõiduga lõpetas koguni 33. Parima tulemuse said kirja Kärol Steinmann (Tondi RSK) ja väikeponi Mandel. Teised olid Selena Mändsalu (RSK Ruttar) ja Rodotendron, kolmandal positsioonil lõpetasid Shannon-Keity Kork (Nõo RK) ja Rumpa.

80 cm parkuur oli tõusva raskuse ja jokkeriga. Parima tulemuse viiekümne kahe osalejaga sõidus teenisid Birgit Adler (Pärnumaa RSK) ja Donna. Teise koha said Marisa McCourt (Saaremaa RSK) ja Valli, kolmanda koha Karita Beilmann (Pärnumaa RSK) ja Retro.

Kahefaasilises 90 cm parkuuris olid võidukad Katrin Liivamägi (RSK Simon) ja Mon Roberta. Teise koha said eelmise sõidu võitjad Birgit Adler (Pärnumaa RSK) ja Donna. Kolmanda tulemuse said kirja Liis Tishler (Niitvälja RSK) ja Mon Art.

Kahekümne ühe osalejaga 105 cm puhtus-kiirus parkuuris olid parimad Carmen Melts (Vändra RSK) ja Pavador. Teise tulemusega lõpetasid Helge Likker (Vändra RSK) ja Charmilly, kolmandad olid Lenna Loore Sillandi (Viljandimaa RSK) ja poni Mändy.

Päeva viimases parkuuris oli võistlustules kuus paari. Puhtus-kiirus parkuuri lõpetas vigadeta kaks paari, kiire ajaga noppisid võidu Birgit Adler (Pärnumaa RSK) ja Lady. Teise tulemuse sõitsid Riho Viik (Vändra RSK) ja Oberon. Kolmanda koha said ühe eksimusega Emma-Elisa Randväli (Tondi RSK) ja Genesis.

Tulemused: https://ratsanet.ee/system/files/7928/TS_Sarevere_15.09.19.pdf?1568867235