Üheksa – 4, Pill päästis

Eelviimase sõidu (140cm ümberhüpetele) tulemused Riia MK etapil jäid eestlastele kesiseks, ümberhüpetele pääses vaid üks – Rein Pill hobusel Tourans, kes päästis Eesti au sellel sõidul.

Vaatamata tugevatele konkurentidele tegi Pill rajal puhta töö, läbides selle ainsana puhtalt ja võitis teenitult esikoha. Teise koha vääriliseks tuli Benas Gutkauskas (Leedu) hobusel Liucille, kolmandaks Andis Varna (Läti) hobusel Irasir ja neljandaks Sarmite Petersone (Läti) hobusel Vando. Eesti üheksale võistlejale möödus start ebaõnne tähe all, rada läbiti nelja karistuspunktiga.

Kohe on algamas Maailmakarika etapi põhiosa – Grand Prix kõrgusel 160cm, millest võtavad osa ka 9 meie sportlast. Lugege tulemusi www.hobumaailm.ee veebilehelt orienteeruvalt kell 18: 30, sõltuvalt võistluse kulgemisest.