Ukraina võttis Furusyyia Nations Cup järjekordse võidu Taanis Odenses

Ukraina koondis asus möödunud reedel Taanis Odenses peetud Euroopa teise divisjoni kolmandal etapil veelgi kindlamalt divisjoni juhtima, kui lisaks teisele kohale Linzis ja esikohale Celjes võeti hooaja teine võit.

Ukraina koondis, milles Odenses tegelikkuses ei osalenud ühtegi sünnijärgset ukrainlast, asus liidripositsioonile juba pärast esimest vooru, mil seda jagati nelja karistuspunkti juures Belgiaga. Paraku tegid belglased teise vooru oluliselt halvemini ning langesid koguni neljandaks, seda kogusummaga 25 karistuspunkti. Ukrainlased lõpetasid kaks vooru 12 karistuspunktiga, mis oli Odenses parim tulemus. Teisena lõpetas 17 punkti kogunud Hollandi koondis, kolmandad olid 19 karistuspunktiga hispaanlased. Odenses osalesid ka meie põhjanaabrid soomlased, kes lõpetasid 36 karistuspunkti juures kuuenda kohaga.

Kolme etapiga on Ukraina kogunud 290 punkti, teise summaga järgneb neile 235 punkiga Hispaania. Kolmas on avaetapi võitnud Poola 140 punktiga. Sel reedel on divisjoni järjekordne etapp Portugalis Lissabonis.

Kõik Odense tulemused leiate aadressilt http://results.hippodata.de/2016/1165/docs/ergebnisliste_final_mit_geld.pdf