Ülar Raudsepp ja Riina Rõa võitsid Lätimaal Kocenis rahvusvahelised võistlusklassid

Möödunud nädalavahetusel peeti Valmiera lähistel Kocenis rahvusvaheline rakendispordivõistlus, kus CAI2* tasemel tulid võidud Eestisse nii hobuste kui ponide üherakendites, kui parimateks osutusid vastavalt Ülar Raudsepp ja Riina Rõa.

Kocenis on peetud rakendispordivõistluseid juba enam kui 10 aastat ning võistlus on olnud arvestatavalt populaarne meiegi rakendisportlaste seas. Tänavu viisid korraldajad oma turniiri esmakordselt rahvusvahelisele tasandile, kui peeti maha võistlusklassid nii 2* kui ka 3* tasemel.

Eesti rakendisportlased osalesid 2* ja samuti rahvuslikes klassides. Koolisõidu järgselt võtsid liidriohjad 2* hobuste üherakendites Ülar Raudsepp Friidomiga ja sama taseme ponide üherakendites Riina Rõa Pin`s Rock Poppiusega. Mõlemad võtsid võidud ka oma klasside maratonis ning sellest piisas, et lõpetada parimal positsioonil kogu võistlus. Riina Rõa osales oma hobusega Dylano H ka hobuste üherakendite klassis, kus lõpetas kolmandana Raudsepp`a ja lätlanna Megija Sargsjane järel.

Meie sportlased võtsid lisaks rahvusvahelistele klassidele osa ka rahvuslikest klassidest, kus meie terminoloogias Keskmisel tasemel saavutas kogenud lätlase Andis Pavlovskise järel teise koha Pille-Riin Viilup Ristikuga ja kolmas oli Kati Raidma Wanessaga, Madalamal tasemel lõpetas Reelika Rätsep Raja Teelega teisel kohal soomlase Niilo Launo järel, kolmas oli Annabel Piiritalu Goldmaniga.