Ülar Raudsepp võitis Lätimaal Kocenis üherakendite võistluse

Mitmed Eesti rakendisportlased osalesid möödunud nädalavahetusel Lätimaal Kocenis peetud võistlusel, kus muuhulgas selgitati Läti tänavune rakendispordi meister.

Enim eestlasi osales Kocenis hobuste üherakendite võistluses, kus parima tulemusega lõpetas Ülar Raudsepp hobusega Redrum, kusjuures edu tagas Raudsepale võit maratonis. Kui teisel kohal lõpetas lätlanna Dace Sture hobusega Solera, siis kolmas koht tuli jällegi Eestisse ning selle saavutas Urmas Saks hobusega Indeks. Neljas oli Raudsepp hobusega Friidom, viies Reelika Rätsep hobusega Sangar ning kuues Eve Haggi hobusega Albrina. Protokolli vaadates võime mainida, et Läti meistrivõistlused jätsid pigem Eesti meistrivõistluste ilme.

Ponide üherakendites osales ainsana Riina Rõa ja seda poniga PinRock`s Poppius. Kõik Koceni võistluse tulemused leiate aadressilt http://www.leflatvia.lv/web/?id=416882