Ulrike ja Klettenberg reedese Rolexi sõidu neljandad

Lesznos, kus jätkus rahvusvaheline takistussõiduvõistlus, oli täna kavas kaks Rolex Rankingu punkte andnud sõitu, lisaks Väikese Ringi selle nädala avasõit. Reitingupunktidele kogus eestlastest lisa Gunnar Klettenberg.

Klettenberg ja Ulrike R saavutasid 145 cm kõrguste takistustega parkuuris, mis oli teine kvalifikatsioon homme toimuvaks MK-etapiks, 66 võistluspaari hulgas neljanda koha. Puhtaid sooritusi oli sõidus, mille võitis poolakas Jaroslaw SkrzyczyÅ„ski hobuse Balouzino, vaid seitse. Teised meie võistluspaarid kahjuks edu nautida ei saanud – Udeküll ja Ex Calibur lõpetasid kaheksa, Pill ja Virgin Express ning Kivisild ja Calina kaheteistkümne karistuspunktiga.

Päeva teises Rolex Rankingu sõidus, mis oli teiseks kvalifikatsiooniks pühapäevaseks Grand Prix-s, osales sarnaselt eilsele Eesti takistussõitjatest vaid Gunnar Klettenberg hobusega Bingo. Võistluspaari tulemuseks oli neli karistuspunkti, mis kahjuks selles sõidus ei andnud enamat 22-st kohast. Kõnealuse sõidu võit läks Rootsi Niklas Arvidssonile, kes osales hobusega Cyklon 1083.

Klettenbergi auhinnaline koht ei jäänud siiski teise võistluspäeva eestlaste ainukeseks. Hommikuses Väikese Ringi sõidus saavutas Andres Udeküll Calcyliga kolmanda koha.

Leszno võistluse tulemused leiate edniselt meie partneri swiatkoni koduleheküljelt aadressil http://www.swiatkoni.pl/news-display/3769.html . Homme on samas nähtavad otseülekanded kõikidest sõitudest, kavas on parkuurid kõrgustel 120 cm, 135 cm ning Kesk-Euroopa MK-etapp kõrgusel 160 cm.