Urmas Raag ja Ibelle eile Helsingi väikese ringi kolmandad

Eile õhtupoolikul tegid Helsngis avastardi CSI5* takistussõitjad, kui kavas oli üks 145cm kõrgne ja kaks 140cm kõrgust sõitu, millest esimeses jõudsid Urmas Raag ja Ibelle van de Grote Haart kõrgele kolmandale kohale.

Urmas Raag ja Ibelle van de Grote Haart tegid eile Helsingi Horse Show eetlaste tugevaimad tulemused, kui jõudsid kahel korral auhindadele. 5* avasõidus, milleks oli kahefaasiline 140 cm, saavutati kõrge kolmas koht. Raagi suutsid edestada võitja soomlanna Sanna Backlund hobusega Wilhelmina ja šveitslane, Soomega elukaaslase Anna Julia Kontio kaudu sidet omav Martin Fuchs hobusega Clooney 51. Raag ja Ibelle olid stardis ka hilisõhtuses Tabel C 140cm sõidus, kus jõudsid seitsmendale auhinnalisele kohale, kui võitjaks osutus prantslane Julien Epillard hobusega Sheriff de la Nutria LM.

Longines Ranking punkte andnud 145cm sõidus ruulisid šveitslased. Kui võidu võttis avasõidus teine olnud Fuchs, sedakorda hobusega Chaplin, siis teine oli tema kuulus kaasmaalane, valitsev MK võitja ning Londoni olümpiavõitja Steve Guerdat hobusega Albfuehren`s Happiness. Gunnar Klettenberg ja Conrad 100 lõpetasid kaheksa, Urmas Raag ja Carlos 21 karistuspunktiga.

Tänaseks põhisõiduks on Helsingi Grand Prix, kus 160 cm kõrguste takistustega rada asuvad läbima ka Gunnar Klettenberg ja Quote ning Urmas Raag ja Ibelle.

Helsingi tulemused leiate aadressilt

http://www.longinestiming.com/#!/show-jumping/2016/1254/html/en/longinestiming/index.html