Urmas Raag ja Piccolina lõpetasid Riia MK-etapi avapäeva põhisõidus teisena

Täna algas Riias Kleisti ratsakeskuses Kesk-Euroopa põhjaregiooni MK-etapp takistussõidus, millel osaleb traditsiooniliselt arvukalt Eesti takistussõitjaid. Avapäeva põhisõidus lõpetasid Eesti parimana teisel kohal Urmas Raag ja Piccolina.

Riia võistluse avapäeva põhisõit oli tavapärasest madalam, takistused olid seatud kõrgusele kuni 135 cm. Rohkem kui 30kraadises kuumuses peetud võistluse võitis lätlane Girts Bricis hobusega Emilia Jolie JB olles Raagist ja Picolinast pisut alla sekundi kiiremad. Kolmandana lõpetas leedukate hetke liider Andrius Petrovas Complimentoga, neljandale kohale sõitsid end viimasena startinud Margit Mägi ja Artas. Auhindadele jõudsid veel 7. koha saavutanud Rein Pill ja A Brok, kaheksandad Tiit Kivisild ja Cinnamon ning 11. kohaga lõpetanud Kertu Klettenberg ja Figaro Z.

Keskpäeval võisteldi Riias kahefaasilises parkuuris kõrgusel 130 cm. Meie parima tulemuse eest hoolitses Tiit Kivisild, kes lõpetas Corsicaga kuuendal kohal. Sõidu võitsid Stasys Jasas ja Grenoblis Leedust. 11. auhinnalise koha saavutas Urmas Raag hobusega Carlos. Hommikuses noorhobuste sõidus võtsid esikolmiku Läti takistussõitjad – Bricis ja Conterina,Varna ja Fantastika, Neretnieks ja Caligula. Eesti paaridest olid Urmas Raag ja Ibelle van de Groete Haart seitsmendad, Katrin Pill ja Carlotta kaheksandad.

Võistlus jätkub laupäeval, MK-etapp traditsiooniliselt pühapäeval. Võistluse tulemused leiate aadressilt http://www.leflatvia.lv/web/?id=414657